Wist je dat…

  • … Lars (een van onze jongeren) de 80 van de Langstraat succesvol heeft uitgelopen in een fantastische tijd van 18 uur 15 minuten en 29 minuten.  Gefeliciteerd Lars!

  • … Vrijdag 27 oktober een Halloween schoolfeest is voor het Dr. Mollercollege. Naast de beste hits zullen er ook monsters, vampiers en andere enge figuren langs komen.

  • … We weer met 9 jongeren begonnen zijn met de oppascursus!

  • … Onze pandbeheerder en geluidstechnicus Edo 1 oktober maar liefs 25 jaar in dienst is! Bedankt voor alle jaren Edo en we hopen dat we nog lang met je mogen werken!

  • … Leoni samen met buurtsportcoach Elke en een groep meiden van het ISK een dagje naar Scheveningen strand is geweest om daar te volleyballen en van het weer te genieten.

  • … We dit jaar weer 3 nieuwe stagiaires hebben rondlopen! Fleur, Mathijs en Esmee.

  • … Er tijdens het Kookevent met Jos en Leoni verse pasta is gemaakt met jongeren. Van Ravioli tot Spaghetti en van Tagliatelle tot Pappardelle voor de chefs was niks te gek!

  • … Wij op Zondag 24 september tijdens het Go Waalwijk festival ons Urban event hebben mogen neerzetten. Samen met skaters, Breakdancers, Rappers en Freerunners hebben we er een fantastische zondag van gemaakt

 


  • … Wij ook afgelopen herfstvakantie weer toffe activiteiten en evenementen hebben georganiseerd!